SK

icon-more
icon-message

Vitajte v projekte Vita Bona, kde začína Váš
Dobrý Život

leave
leave
VitaBona - vizualizácia terasy
O PROJEKTE

Dobrý život začína v Dolnom Štáli

Projekt VitaBona v obci Dolný Štál je spojením konceptu moderného bývania s využitím najnovších materiálov a technológií. Ponúka bývanie pre 12 rodín  4-izbových rodinných domoch v pokojnej slepej uličke. K dispozícii je 6 samostatných domov a 3 dvojdomy s pozemkami od 390 m2 do 522 m². Pre jeho skvelú polohu je ideálnym bývaním pre rodiny s deťmi – nachádza sa len 3 minúty chôdze od základnej školy a 15 min. jazdy autom od Dunajskej Stredy. Ak radšej využívate hromadnú dopravu do okolitých obcí, určite vás poteší autobusová zastávka hneď pri škole.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Navštívte náš vzorový dom

Naše 4-izbové rodinné domy majú celkovú úžitkovú plochu 83,2 m². Vďaka skvelému dispozičnému riešeniu nájdete na tejto ploche spoločný priestor pre celú rodinu v obývacej miestnosti prepojenej s kuchynským kútom, ako aj ďalšie dve priestranné izby pre individuálny rozvoj Vašich detí a spálňu pre rodičov.

Technické zabezpečenie domu spolu s prípravou na práčku a sušičku je dômyselne umiestnené vo výklenku v chodbovej časti, čo zároveň umožňuje komfortný prístup k nim bez toho, aby uberal na úžitkovej ploche domu. Vaša kúpeľňa sa tak môže stať vytúženou oázou pokoja.

A keďže úložného priestoru nie je nikdy dosť, pripravili sme pre vás odkladací priestor navyše, umiestnený na pochôdznej povale.

Interiér

83,2 m²

Terasa

15 m²

Počet izieb

4

VitaBona - vzorový 4-izbový dom - virtuálna prehliadka
VÝBER DOMU

Vyberte si svoje vysnívané bývanie

VYBERTE SI DOM

icon

KONTAKT

Radi zodpovieme všetky vaše otázky

Máte záujem o kúpu domu alebo potrebujete viac informácií ohľadom projektu Vita Bona? Napíšte nám e-mail alebo nám zavolajte a my Vám radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ako ste sa dozvedeli o našom projekte?

Reklamný banner na mieste stavby

Facebook

Inzercia na realitných portáloch (Nehnuteľnosti, Top Reality...)

Google

Iné